VÁNOČNÍ MEJDÁNEK

23.12.2023

Letošní Mejdánek proběhl na téma Vánoce, ačkoliv většina z nás by se mohla spíše účastnit soutěže o nejlepší vánoční svetr, našlo se i pár výjimek, jako třeba dárek a adventní kalendář. Akci jsme zahájili představením kostýmů, splnili jsme pár úkolů, které měl pro nás nalepené na sobě Guláž – jako adventní kalendář. Většina byla jednoduchá, ale některé dali našim mladším členům zabrat.

Potom náš letošní Ježíšek (Týnka) začal rozdávat dárky. I letos bylo pod stromečkem plno pěkných, zábavných ale i nečekaných dárků. Mezitím byla samozřejmě zahájena i barbucha, a tak jsme si všichni naplnili (někteří asi i přeplnili) bříška.

Během listopadu a prosince probíhala jako každý rok tajná činnost posádek. Tradiční vyhlášení proběhlo právě na této akci. Vítězem se stala posádka Stopařů s výrobkem hodin ve tvaru kotvy.

Zasoutěžili jsme si v doplňování vhodných mapových značek do příběhu a vytvářeli co největší věž ze špaget a plastelíny. Pak už se jen zahrálo pár písniček na kytaru a tím byl letošní Mejdánek ukončen.

Zapsala: Hanka

Fotky: https://eu.zonerama.com/hranicari/Album/10941943