02. 09. - ZAHAJOVAČKA - 16:00 až 18:00 - LODĚNICE
17. 09. - SJEZD MORAVICE
18. 09. - prezentace oddílu na Lodičkách (DEN SPORTU) - 13:00 až 18:00
24. až 25. 09. - VÝPRAVA - MEDVĚDÍ JESKYNĚ (Budišov nad Budišovkou)


TRÉNINKY - ČTVRTEK - 16:00 až 18:00 - LODĚNICE
DRUŽINOVKY - ÚTERÝ - 16:00 až 18:00- LODĚNICE



07. 10. - ODDÍLOVKA (pátek) - LODĚNICE
08. až 09. 10. - VÝPRAVA - SJEZD ŘEKY DUNAJEC

21. 10. - LEZECKÝ VÝCVIK


TRÉNINKY - ČTVRTEK - 16:00 až 18:00 - LODĚNICE
DRUŽINOVKY - ÚTERÝ - 16:00 až 18:00- LODĚNICE


03. 11. - POSLEDNÍ TRÉNINK NA VODĚ - LODĚNICE
04. 11. - ODDÍLOVKA (pátek) - LODĚNICE

05. 11. - ZAMYKÁNÍ ŘEKY OLŠE - nástup ve 13:00 - LODĚNICE
17. 11. - HRA VE FRYŠTÁTĚ - změna termínu !!
25.27. 11. - VÝPRAVA - CHATA KYČERA - změna termínu !!



TRÉNINKY - ČTVRTEK- 16:00 až 18:00 - ZŠ DRUŽBY
DRUŽINOVKY - ÚTERÝ - 16:00 až 18:00 - LODĚNICE
OD 28. 11. PROBÍHÁ POSÁDKOVÁ TAJNÁ ČINNOST!


02. 12. - ODDÍLOVKA (pátek) - LODĚNICE
09. až 11. 12. - VÝPRAVA - CHATA BARBORKA

22. 12. - VÁNOČNÍ MEJDÁNEK - 17:00 až 20:00
28. 12. - JEDNODENKA (bobování)
30. 12. - TURNAJ V BADMINTONU - i pro rodiče a bývalé členy - HALA STARS


TRÉNINKY - ČTVRTEK - 16:00 až 18:00 - 
ZŠ DRUŽBY

TAJNÁ ČINNOST:

 ZÁLESÁCI - ÚTERÝ 16:00 až 18:00 - LODĚNICE
STOPAŘI - STŘEDA - 16:00 až 18:00 - LODĚNICE


06. 01. - ODDÍLOVKA (pátek) - LODĚNICE
07. 01. - ZIMNÍ OLYMPIÁDA + HOKEJOVÁ ŠOU - LODĚNICE

21. 01. - JEDNODENKA
??. 01. - BRUSLENÍ


DRUŽINOVKY - ÚTERÝ- 16:00 až 18:00 - LODĚNICE
TRÉNINKY - ČTVRTEK - 16:00 až 18:00 - ZŠ DRUŽBY


03. 02. - ODDÍLOVKA (pátek) - LODĚNICE
11. až 12. 02. - GRAND PRIX - noc plná her
25. 02. - UZLAŘSKÁ REGATA SKAUTSKÝCH ODDÍLŮ (3. ročník)


DRUŽINOVKY - ÚTERÝ - 16:00 až 18:00 - LODĚNICE
TRÉNINKY - ČTVRTEK - 16:00 až 18:00 - ZŠ DRUŽBY


03. 03. - ODDÍLOVKA (pátek) - LODĚNICE
12. až 15. 03. - JARNÍ TÁBOR
18. 03. - ODEMYKÁNÍ ŘEKY OLŠE - nástup ve 13:00 - LODĚNICE
25. 03. - JARNÍ SJEZD ODRY - dle stavu vody

TRÉNINKY - ČTVRTEK - 16:00 až 18:00 - ZŠ DRUŽBY (do 16. 03.)
TRÉNINKY - ČTVRTEK - 16:00 až 18:00 - LODĚNICE (od 23. 03.)
DRUŽINOVKY - PONDĚLÍ - 16:00 až 18:00 - LODĚNICE


07. 04. - ODDÍLOVKA (pátek) - LODĚNICE
??. 04. - SJEZD ŘEKY MORAVICE/OSTRAVICE/BEČVY - dle stavu vody

29. 04. - IVANČENA

DRUŽINOVKY - ÚTERÝ - 16:00 až 18:00 - LODĚNICE
TRÉNINKY - ČTVRTEK - 16:00 až 18:00 - LODĚNICE


05. 05. - ODDÍLOVKA (pátek) - LODĚNICE
06. - 07. 05. - SJEZD DIVOKÉ ORLICE
18. až 21. 05. - RODEO - ÚDOLÍ MOTÝLŮ

DRUŽINOVKY - ÚTERÝ - 16:00 až 18:00 - LODĚNICE
TRÉNINKY - ČTVRTEK - 16:00 až 18:00 - LODĚNICE


02. 06. - ODDÍLOVKA (pátek) - LODĚNICE
10. 06. - SRAZ VETERÁNŮ - LODĚNICE - 10:00 až 16:00
17. 06. - ZÁVODY C2 (VODÁCKÝ VÍCEBOJ - pro okolí a rodiče)


DRUŽINOVKY - ÚTERÝ - 16:00 až 18:00 - LODĚNICE
TRÉNINKY - ČTVRTEK - 16:00 až 18:00 - LODĚNICE

OD 12. 06. PROBÍHÁ TÁBOROVÁ POHOTOVOST!


STÁLÝ TÁBOR - místo a termín bude znám do 7.10.